SYSTEM ELFA

Kompletacji prosimy dokonywać na stronie głównej producenta.

SYSTEM ELFA

KREATYWNY SYSTEM PRZECHOWYWANIA
Od wielu lat ELFA funkcjonuje na rynku jako nowatorski lider w dziedzinie przechowywania odzieży, artykułów codziennego użytku i sprzętu. ELFA stylowe, funkcjonalne i uniwersalne sposoby przechowywania, które można dostosować do każdego wnętrza i indywidualnych potrzeb.

GARDEROBA
ELFA umożliwia posiadanie własnej, wygodnej garderoby, to wielofunkcyjny system przechowywania odpowiadający zapotrzebowaniom współczesnego społeczeństwa, którego czas i przestrzeń są ograniczone, a które jednocześnie ceni oryginalność rozwiązań. Pomysłowy projekt i funkcjonalność zagwarantują każdej rzeczy odpowiedni sposób przechowywania. Stalowa szyna pozioma i innowacyjny system montażu zapewnią maksymalną stabilność konstrukcji. Dodatkowo, dzięki szynom pionowym, każda kombinacja jest możliwa.

SYPIALNIA
System rozwiązań w stylu garderoby umożliwiający przechowywanie butów, garniturów, swetrów i spodni, gwarantuje łatwy dostęp do wszystkiego. Jeśli wcześniej rządził chaos, teraz zapanuje porządek dzięki inteligentnym rozwiązaniom ELFA. Produkty ELFA nadadzą wyrazistego charakteru i świeżości szafie, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb.

KUCHNIA
Przybycie gości nie musi wywoływać dyskomfortu spowodowanego bałaganem w kuchni, który da się ukryć z przesuwnymi drzwiami. Podobnie można odizolować domowe biuro czy sypialnię. Pułki ażurowe ELFA pozwolą na odpowiednie rozdzielenie przestrzeni za takimi drzwiami. System ELFA zaprojektowano tak, by w nowoczesny, modny i funkcjonalny sposób zorganizować przestrzeń oraz zmieścić i zabezpieczyć przedmioty należące do współczesnego użytkownika.

SALON
Posiadanie niepowtarzalnego salonu jest możliwe dzięki rozwiązaniom ELFA clasic i ELFA decor, które gwarantują możliwość adaptacji do każdego wnętrza. Nareszcie można dopasować każde, przeznaczone do przechowywania miejsce do ogólnego charakteru domu. Elegancki styl ELFA decor doskonale pasuje do współczesnego europejskiego trendu łączenia naturalnych walorów drewna i stali.

SYSTEM ELFA CLASIC
Elastyczny system do przechowywania ułatwi Ci utrzymanie porządku przez całe życie. Na nasze trwałe elementy stalowe udzielamy 10 letniej gwarancji.

SYSTEM ELFA DECOR
ELFA decor jet ekskluzywna linia dostępną w kolorach brzozy, orzecha i bieli. Poczuj wyrafinowaną atmosferą w domu dzięki połączeniu drewna i stali.

SYSTEM WOLNOSTOJĄCY ELFA
System freestanding zbudowany jest z modułów, które do montażu nie wymagają śrub. Można go wszędzie postawić wykorzystując przestrzenie ze skosami, oraz ściany wykonane z materiałów, w których nie można wiercić. System freestanding może być jedno lub dwu stronny. Idealnie nadaje się do podziału przestrzeni. Kompatybilny z systemem decor i clasic.

Zamów Bezpłatny Pomiar

Pola oznaczone * są wymagane