Meble na wymiar, wykończenia wnętrz - Warszawa
Kompleksowe wykończenia wnętrz

Meble & Remonty

Promocja! tylko do 30.11.2020 rabat 25% na wszystkie meble.

Nie czekaj kliknij i zamów bezpłatny pomiar już teraz!

Informujemy Państwa  iż ze względu na przerwe świąteczną (jak co roku) dostawy mebli będą odbywać się do 15.12.2020r. Wznowienie dostaw nastąpi od 11.01.2021r.

Jesteśmy zespołem odpowiedzialnych i kreatywnych osób, które są pełne pasji oraz zaangażowani we współpracę ze sobą i naszymi klientami, budując długoterminowe zaufanie. Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowym wykończaniu i wyposażaniu wnętrz. Urzeczywistniamy każdą koncepcję "od pomysłu do realizacji".

Nasi pracownicy to utalentowani projektanci mebli. Tworzymy unikalne kolekcje, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać nawet najbardziej oryginalne koncepcje mebli. Gwarantujemy oryginalny design i styl. Projektujemy i produkujemy meble, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i dostosowane do przestrzeni, w której mają być zlokalizowane.


Jeśli szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań, chcesz wyróżnić się i stworzyć meble o indywidualnym charakterze - zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie unikalne projekty.

  • Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich materiałów, zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania.
  • Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły naszych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam realizować nawet najbardziej wyszukane projekty mebli.
  • Oferujemy unikalne designerskie meble w różnych stylach.
  • Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania

Zobacz galerię naszych realizacji

Zobacz nasze propozycje cenowe:

pdf pobierzKuchnia fornir lakier mat

pdf pobierzKuchnia lakier mat

pdf pobierzKuchnia laminat standard

pdf pobierzKuchnia lakier połysk