Usługi remontowe

Działamy na rynku Warszawskim, Łódzkim oraz w okolicach. Profil naszej działalności to remonty i kompleksowa adaptacja wnętrz w rezydencjach, domach, apartamentach i mieszkaniach.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kompleksową realizację inwestycji, która obejmuje wykonanie projektu aranżacji wnętrza oraz porady w doborze materiałów budowlanych, mebli oraz całego wyposażenia.

Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Nasi partnerzy dołożą wszelkich starań, aby przy Państwa udziale stworzyć wnętrze spełniające wizję idealnego miejsca do zamieszkania. Architekci mogą również prowadzić nadzór na wykonywanymi pracami.

Nasza Firma szczególną uwagę zwraca na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych usług. Zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Kwalifikacje, jakie zdobyliśmy w trakcie naszej wieloletniej praktyki, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie, a bardzo dobra znajomość rynku sprawia, że korzystamy z najnowszych trendów i najnowocześniejszych w branży rozwiązań technologicznych. Dodatkowym autem jest fakt, że nasza Firma posiada pełny zakres ubezpieczenia OC.

Zobacz niektóre z naszych realizacji